לוח כל ישראל.פרסום מודעות בחינם.דירות למכירה,השכרה,רכב למכירה,דרושים,בעלי חיים,כלבים למכירה,למכירה יד2
<- הרשמה / כניסה לאתר

מומלצים 2022שירותי ענן לעסקים חברות וארגונים
כל בעל עסק יודע ומכיר בחשיבות של שמירה וגיבוי של כל החומרים והתוכן של העסק שלו. אם בעבר הכל היה נשמר על דיסקים קשיחים, העתיד הביא איתו את שירותי הענן. שירותי ענן מאפשרים לכל עסק לשמור על כל התוכן שלו בצורה מסודרת ומאובטחת, ללא צורך בהתעסקות תמידית לגבי מקום והגנה על החומרים. חברה טובה אשר נותנת שירותי מחשוב לעסקים מספקת גם שירותי ענן מתקדמים, והמותאמים לצרכים של הלקוחות. שירותי ענן מספקים יציבות, גמישות, זמינות, ונותנים הרבה מאוד ערך לכל מי שמשתמש בהם בצורה הנכונה, ובאמצעות חברת שירותי המחשוב הנכונה.
גישה למי שצריך
שירותי ענן הם שירותים שניתנים על ידי גורם שלישי, אליהם יש גישה רק לאנשים מורשים. כמובן שהשירותים מוגנים בחומות אש שונות, וככל שחברת שירותי המחשוב של העסק תהיה טובה יותר, כך יהיה אפשר להניח שההגנה על התוכן תהיה טובה יותר. כמו כל שירותי ה-IT, שירותי ענן תלויים בעיקר בתוכנה ובחומרה. עם זאת, לעומת החומרה הקלאסית והפתרונות שהיא מביאה איתה, אנשים לא צריכים יותר ממחשב פשוט כדי לקבל גישה לספריה ענקית של מידע. הענן עובד כמו דיסק קשיח בצורה מסוימת, עם הגבלות CPU וזכרון RAM פעיל, אך כמובן שכל העסק הוא למעשה לא פיזי, דבר שמעניק יתרון רב וברור מאליו.
פופולריות הולכת וגוברת
שירותי הענן הפכו למאוד פופולאריים בשנים האחרונות, והם הולכים ותופחים בהתאם לצרכים של העסק. הענן יכול להיות מתופעל בכמה צורות שונות, וזה כולל ממשקי הפעלה, תיקיות, יחידות אחסון ועוד. שירותי ענן יכולים להשתמש בתוכנות שלהם כדי לאפשר למשתמשים לפתח קודים או להריץ אפליקציות ייעודיות. מדובר בחידוש גדול ורציני שמעניק הרבה מאוד גמישות למשתמשים, בכל הנוגע לייעול זמן העבודה שלהם וההנאה שלהם מהענן עצמו. בניית של שירותי ענן לעסקים דורשת לא מעט יכולות טכניות מאנשי המקצוע של חברת שירותי המחשוב שלכם, ויש לחשוב על הרבה מאוד אלמנטים כאשר מאפיינים את המערכת ומשיקים אותה למשתמשים. כמובן שיש גם חשיבות רבה לסוג התוכן שיש בענן, ולכמות המשתמשים, בכל הנוגע לאפיון ספציפי למשתמש.
אינטגרציה עם טכנולוגיה קיימת
היכולת לספק שירותי ענן לעסק דורשת שלבים שונים של פיתוח ואינטגרציה עם טכנולוגיה קיימת. זה דורש עבודה יסודית שלא נגמרת ברגע אחד, אלא גם תחזוקה בלתי פוסקת ועבודה על חידושים ועדכונים כל הזמן. אנשי המקצוע אשר נותנים שירותי מחשוב, צריכים כיום להתייחס לשירותי הענן בחשיבות גבוהה במיוחד. כמובן שיש חשיבות עצומה לנושא הבעיות והמענים הטכנולוגיים השונים, אך נושא הענן, לצד הנושא של חומות האש, הם החשובים ביותר, ועליהם ישק דבר. המטרה היא לספק ללקוח את שירותי הענן הטובים והאיכותיים ביותר, על מנת לאפשר לו לשדרג ולשפר את העבודה שלו, לצד יציבות, אמינות ויכולות טכניות משובחות.
שירותים מתקדמים
חברות איכותיות של שירותי מחשוב מסוגלות להעניק לעסקים גם שירותי ענן מתקדמים שכוללים אפליקציות רשת. ככל שהעסק ישקיע יותר בשירותי הענן שלו, וישדרג אותם, יהיה לו קל יותר לנווט בתוך הממשק ולהתנהל בצורה בטוחה ונכונה יותר עם התוכן שנמצא בו. הענן הביא איתו בעיקר שינוי פיזי, אך גם שינוי מחשבתי, שאפשר להתנהל בצורה כל כך נעימה ונוחה, שאין צורך באלטרנטיבות במגוון תחומים שונים. שירותי ענן איכותיים יקחו את העסק שלכם צעד אחד קדימה, אך כדי שזה יקרה בצורה הטובה ביותר, יש לעבוד עם חברת שירותי מחשוב אשר מודעת לחשיבות של העניין ומספקת מעטפת שלמה של שירות ללקוח.
המאמר נכתב ע"י צוות הקריאייטיב של חברת צריח מדיה - אסטרטגיה שיווק ומיתוג
מה עדיף לרווקים - ביטוח מנהלים או קרן פנסיה?

 
כשאנו נכנסים לשוק העבודה, שנעשית לרוב כשאנו רווקים בתחילת שנות העשרים שלנו, אנו נדרשים לקבל את אחת ההחלטות החשובות והמשמעותיות לעתידנו: בחירת אפיק החיסכון הפנסיוני שלנו – ביטוח מנהלים או קרן פנסיה.
למרות חשיבות ההחלטה, בתקופה זו של חיינו אין לנו מספיק ידע בנושא החיסכון הפנסיוני וגם מעט מאוד מוטיבציה לחקור וללמוד אותו, בעיקר בגלל שתקופת הפנסיה נראית כל כך רחוקה מאיתנו ולא רלוונטית להווה שלנו. אם גם אתם רווקים שנדרשים לבחור לראשונה בין ביטוח מנהלים או קרן פנסיה, הכתבה הבאה תוכל לסייע לכם להכיר את המוצרים הללו טוב יותר ולקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם.
ההבדלים בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה
ביטוח מנהלים וקרן פנסיה הם שני מוצרים שבאמצעותם ניתן לחסוך כסף לתקופת הפרישה. בנוסף למרכיב החיסכון, שניהם כוללים גם מרכיבים ביטוחים: ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה / נכות וביטוח למקרה מוות.
למרות ששניהם משמשים לאותן מטרות, קיימים ביניהם הבדלים לא מעטים, הנעוצים במנגנון הפעולה השונה שלהם ובמאפיינים נוספים:
 


  • מנגנון הפעולה: ביטוח מנהלים הוא חוזה אישי שאנו חותמים מול חברת הביטוח. ככזה, הוא מחייב את שני הצדדים כל עוד הפוליסה בתוקף ולא ניתן לשנות את תנאיו לאורך חיי הפוליסה. מנגד, קרן פנסיה היא קופת חיסכון משותפת לכלל העמיתים החברים בה ומבוססת על עקרון הערבות ההדדית, שתנאיה נקבעים בתקנון הקרן ויכולים להשתנות מעת לעת. הכספים המשולמים לכל עמית יכולים להשפיע על יתר העמיתים.
 
  • מרכיבים ביטוחיים: בקרן הפנסיה המרכיבים הביטוחיים (למקרה של נכות ולמקרה של מוות) הם חלק מובנה מהמוצר, ולא ניתן להפריד ביניהם או לוותר על אחד מהם. לעומת זאת, בביטוח מנהלים ניתן לוותר על אחד או יותר מהכיסויים הביטוחיים או לרכוש אותם בנפרד. ראוי לציין כי כיום לא משווקות עוד פוליסות ביטוח מנהלים עם כיסוי ביטוחי למקרה מוות. כיסוי זה מאפיין פוליסות ביטוח מנהלים ותיקות.
 
  • מסלולי השקעה: גם בקרן פנסיה וגם בביטוח מנהלים, מוצעים מבחר מסלולי השקעה ברמות סיכון שונות, וכל מבוטח / עמית יכול לבחור את מסלול ההשקעה המועדף עליו, בהתאם לגילו ולהעדפותיו. יחד עם זאת, רק קרנות הפנסיה מציעות אפשרות לסחור במסלולי השקעה עם סבסוד ממשלתי. כך למשל, קרנות הפנסיה המקיפות מאפשרות להשקיע עד 60% מהנכסים באגרות חוב ממשלתיות מבטיחות תשואה. לעומת זאת, מסלולי ההשקעה המוצעים בביטוחי המנהלים לא כוללים סבסוד ממשלתי.
 
  • אופן חישוב קצבת הפרישה: בשני המוצרים הקצבה מחושבת בהתבסס על ערך מספרי שנקרא מקדם קצבה, המגלם צפי לתוחלת החיים הממוצעת. בקרנות הפנסיה מקדם הקצבה יכול להשתנות לאורך תקופת החברות בקרן, בהתאם לשינויים שחלים בתוחלת החיים הממוצעת, ונקבע לכל עמית במועד יציאתו לגמלאות. לעומת זאת, בביטוחי המנהלים הישנים (ששווקו עד לסוף שנת 2012) מקדם הקצבה היה קבוע והובטח מיום ההצטרפות לפוליסה. עובדה זו העניקה לביטוחי המנהלים יתרון על-פני קרנות הפנסיה. אולם החל מינואר 2013 הופסק שיווקן של פוליסות ביטוחי מנהלים עם מקדם מובטח וכיום גם בביטוחי מנהלים מקדם הקצבה נקבע עבור כל מבוטח ביום פרישתו לגמלאות.
אז מהו אפיק החיסכון המתאים לרווקים: קרן פנסיה או ביטוח מנהלים?
למרבה הצער, אין תשובה חד-משמעית לשאלה זו. מכיוון שלכל אדם מאפיינים שונים וצרכים שונים, המלצה הנכונה לרווק אחד לא בהכרח תהיה נכונה גם לשני.
יחד עם זאת, לאור השינויים הרגולטוריים שחלו במוצרים הפנסיוניים לאורך השנים, כיום כל חוסך יכול לנהל את החיסכון הפנסיוני שלו לאורך כל שנות עבודתו (לנייד את כספיו בין חברות ובין מוצרים, לבטל או לרכוש מוצרי חיסכון חדשים, לשנות את תמהיל החיסכון ו/או תמהיל הביטוח בכל מוצר, לשנות מסלולי השקעה, להוסיף או לגרוע מוטבים ועוד), ולהתאים אותו לצרכיו המשתנים לאורך החיים.
לכן, ההמלצה הטובה ביותר היא לא להמעיט בחשיבותה של הבחירה במוצר החיסכון הפנסיוני שלכם, גם אם אתם רווקים בתחילת דרככם בשוק העבודה. בכל שלב בחיים, ובמיוחד בתקופה שכזו, מומלץ להיוועץ ביועץ פנסיוני שיסייע לכם לקבל את ההחלטות המתאימות ביותר עבורכם ולערוך שינויים והתאמות בתיק הפנסיוני שלכם.