לוח כל ישראל.פרסום מודעות בחינם.דירות למכירה,השכרה,רכב למכירה,דרושים,בעלי חיים,כלבים למכירה,למכירה יד2
<- הרשמה / כניסה לאתר

בלוגים מאמרים המלצות וכתבות.כיתבו כאןלמה חשוב להשתמש בחוזה שכירות עדכני

למעמד של חתימה על חוזה שכירות דירה, יש משמעות עצומה עבור שני הצדדים. עבור הצד המשכיר, החוזה ומה שמופיע בו נועדו להגן על הנכס, בו הושקעו זמן וכסף רבים. עבור הצד השוכר, הסעיפים והפרטים קובעים היבטים חשובים בחוויית המגורים הצפויה לאורך תקופת החוזה. על מנת ששני הצדדים יהיו מרוצים ויחתמו על החוזה עם חיוך על השפתיים, נדרש כמובן משא ומתן חיובי והסכמות הדדיות, אבל לא תמיד זה מספיק. חשוב לשים לב לדבר נוסף - האם החוזה עליו אתם חותמים עדכני? האם זהו חוזה דירה סטנדרטי לשנת 2021?
למה זה משמעותי?
במשך השנים, חלו שינויים ותמורות בחוקים ובתקנות של מדינת ישראל בתחום הנדל"ן, ובפרט בתחום השכרת דירות. הדוגמה הבולטת ביותר: בעבר היה נהוג מאוד לחתום על חוזי שכירות מוגנת, כלומר חוזים אשר מעניקים לשוכרים זכויות, בהתאם לחוק הגנת הדייר. אתם אולי מכירים את זה בשם "דמי מפתח", ואם לא, זה כנראה בגלל שכיום סוג החוזים הזה נעלם כמעט לחלוטין.
זוהי ממש לא הדוגמה היחידה. אמנם הבסיס של חוזה שכירות לא משתנה הרבה עם הזמן, אבל כאשר נכנסים לעומקם של הדברים מגלים שחוזה אשר נוסח לאחרונה, כנראה יהיה מעט שונה מחוזה שנוסח לפני עשרים שנה. מלבד חוקים וכללים שמשתנים, לפעמים צריך לקחת בחשבון גם תמורות מסוימות שחלות במשק. 
מעבר לכל זה, יש גם מצבים בהם חוזה מסתיים, ובעלי הדירה מעוניינים לחתום על חוזה חדש (לא משנה אם מול אותם דיירים או דיירים חדשים). במצבים אלה, חשוב לוודא שהחוזה הקודם רלבנטי ולבצע שינויים אם נדרשים לכך, כדי לשמור על הרלבנטיות שלו. למשל, אם נוצרה בעיה בדירה, כדאי לציין זאת בחוזה על מנת להסיר אחריות מהשוכרים. דוגמה נוספת: בחוזה הקודם לא היה סעיף שהתייחס לחיות מחמד, ויכול להיות שכעת צריך להעלות את הנושא על הכתב.
איך אפשר להיות בטוחים שהחוזה עדכני?
ניתן להוריד מהאינטרנט חוזה דירה סטנדרטי 2021. אפשרות נוספת היא להשתמש בשירותיו של עורך דין ולנסח חוזה חדש. כך תהיו בטוחים לחלוטין שאתם עומדים לחתום על חוזה מעודכן ורלבנטי לחלוטין.
טיפים נוספים לניסוח חוזה שכירות
חוזה דירה סטנדרטי צריך לכלול בראש ובראשונה את הפרטים הבאים:
 • תאריכים - מתי מתחילה ומסתיימת תקופת השכירות?
 • גובה השכירות - הסכום אותו נדרשים השוכרים לשלם על המגורים בנכס - בנוסף, נהוג לציין את דרכי ומועדי התשלום המוסכמים על שני הצדדים.
 • חשבונות הנכס - חשבון חשמל, גז, מים וארנונה. על מי מהצדדים האחריות לשלם כל אחד מהחשבונות?
 • תיקונים - הגדרה של חלוקת הנזקים בין המשכירים לשוכרים.
 • ערבויות - מה הצד השוכר צריך להעביר לצד המשכיר, על מנת שיוכל להיות בטוח שהדירה שלו מוגנת? בטחונות נפוצים הם שטר חוב, ערבות בנקאית, צ'ק ביטחון ואחרים.

כפל ביטוח – מהו, ולמה כדאי להימנע ממנו?
כולנו רוצים להיות מבוטחים בצורה הטובה ביותר, בין אם מדובר בביטוח לרכב או בביטוח נסיעות לחו"ל. אנו מוכנים לשלם סכום כסף מסוים, רק כדי שנוכל לישון בשקט, לעלות על הרכב ללא חשש או לטוס לחו"ל, ולדעת שלא משנה מה יקרה, יש לכם כיסוי. אבל מרוב הרצון שלנו לרכוש ביטוח, רבים מאתנו מגיעים למצב בלתי רצוי של כפל ביטוחים. כלומר, אנחנו משלמים הרבה מעבר למה שתכננו עבור ביטוח מיותר שאיננו צריכים. מיד נראה מהו ביטוח כפול ומה אפשר לעשות כדי להימנע ממנו ולחסוך בכסף.
מהו כפל ביטוחים?
כפל ביטוחים הוא מצב שבו שילמתם על שתי פוליסות ביטוח זהות. ייתכן שהתשלום היה חד פעמי, וייתכן בהחלט שאתם ממשיכים לשלם בכל חודש פעמיים על אותו הביטוח. לדוגמה, נניח ששילמתם בעבר עבור ביטוח מקיף לרכב ואתם ממשיכים לשלם עליו. חברה נוספת פונה אליכם עם הצעה מפתה לביטוח רכב הכוללת מקיף וחובה ואתם מסכימים לה. כך יוצא שאתם ממשיכים לשלם עבור הביטוח הישן וגם הביטוח החדש כששניהם מכילים את אותם הסעיפים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, במקרה שתצטרכו להפעיל את הביטוח, תוכלו להשתמש רק בביטוח אחד, ולא תקבלו כיסוי כפול. בשורה האחרונה, כאשר משלמים פעמיים ואף יותר מכך על אותו ביטוח, פשוט משלמים יותר. 
הפיקוח על הביטוח אינו מעוניין שתשלם כפל ביטוחי ולכן כל המידע זמין בהר הביטוח, כך שתוכלו לדעת בכל זמן נתון איזה ביטוחים יש לכם ומתי הם מסתיימים
איך אפשר להימנע מכפל ביטוחים?
קיימות כמה דרכים להימנע מכפל ביטוחים, ואם כבר יש לכם ביטוח כזה, חשוב שתדעו מה לעשות:
 1. ערכו רשימה של כל סוגי הביטוחים שיש לכם וכמה אתם משלמים עליהם.
אנחנו משלמים על ביטוחים רבים כמו רכב, דירה, משכנתא, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד. מומלץ לבצע מעקב אחרי כל סוגי הביטוחים האלה, כדי לדעת בוודאות מה אתם משלמים. זה יכול להיות קובץ אקסל מסודר במחשב, למשל, שבו תהיה רשימה של כל סוגי הביטוחים הקיימים. 
 1. יש לכם כפל ביטוחים? התעקשו לבטל אחד מהם.
חברת ביטוח מחויבת לבטל ביטוח בכפוף לביטוח אחר בתוקף כפול - יש צורך להציג מסמכים. קרה וגיליתם שיש לכם כפל ביטוחים ואתם משלמים פעמיים על אותו המוצר? דבר ראשון, השוו בין המחירים, דעו מה מכסים הביטוחים השונים והשאירו את המשתלם יותר מבין השניים. דבר שני, זה נכון שחברות הביטוח לא ששות לבטל את הביטוחים הקיימים, ויש צורך להתעקש להסיר את התשלום על הביטוח ויהי מה. אחרת תמשיכו לשלם לחינם. 
 1. ערכו השוואה בין הביטוחים.
גם אם יש לכם כבר כפל ביטוחים, אולי כדאי לוותר על שניהם ולעבור לביטוח אחר, משתלם הרבה יותר. לצורך כך תצטרכו לבצע השוואה בין המחירים, הכיסויים שכוללים הביטוחים ובסופו של דבר לבחור את הביטוח המתאים לכם יותר מכל. 
החברה שמעניקה לכם את כל המידע
לא נעים לגלות שיש לכם ביטוח כפול, ושלמעשה איבדתם כסף רב, אבל תמיד יש מה לעשות בנידון. כדי לחסוך להבא את הכסף ולבחור ביטוח זול ומשתלם שמתאים למקרה הפרטי שלכם, כדאי לעשות קצת שיעורי בית ולהשוות בית המחירים. חברת Wobi מאפשרת לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות, תוך שהיא מספקת לכם את כל המידע שאתם צריכים במקום אחד. Wobi הינה סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל להשוואת ומכירת ביטוחים, והיא מציעה לכם חיפוש נוח ומכוון של מגוון רחב של סוגי ביטוח: רכב, דירה ונסיעות לחו"ל.
ההתנהלות עם הסוכנות הדיגיטלית פשוטה מאוד. אתם בוחרים את התחום הרלוונטי לכם ברגע נתון, מבצעים השוואה נוחה ומהירה בין הביטוחים ורק אז רוכשים את הביטוח שמתאים לכם. כשאתם יודעים טוב מאוד איזה ביטוח בחרתם וכמה הוא עולה, תוכלו להימנע כמה שאפשר מכפל ביטוחים בלתי רצוי. 
כל ההבדלים החשובים בין משכנתא הפוכה ורגילה

 
המושג "משכנתא" מוכר כמעט לכל אדם בוגר, גם אם מעולם לא רכש דירה. אבל אם תשאלו את אותם אנשים מהי משכנתא הפוכה, סביר להניח שרבים מהם לא ידעו לענות על התשובה.
למרות שמדובר במוצרים פיננסיים בעלי שמות דומים, הם שונים בתכלית. על כל ההבדלים המרכזיים והמהותיים בין משכנתא הפוכה ומשכנתא רגילה תוכלו ללמוד בכתבה הבאה.
משכנתא לעומת משכנתא הפוכה
אכן, גם משכנתא וגם משכנתא הפוכה הן הלוואות הקשורות לנכס למגורים – בית או דירה. אך בין שני המוצרים הפיננסיים הללו קיימים הבדלים מהותיים בכל פרמטר:
 1. מהות המוצר:
  משכנתא רגילה היא הלוואה שניתנת לצורך רכישה של בית או דירה. לעומת זאת, משכנתא הפוכה היא הלוואה לכל מטרה, שניתנת על בסיס נכס מגורים קיים, שנמצא בבעלות מלאה של הלווים.
 2. קהל היעד:
  משכנתא רגילה ניתנת לרוב לזוג לווים צעירים ולעתים ללווה יחיד, המעוניינים לרכוש דירה / בית. מנגד, משכנתא הפוכה מיועדת לבני 60 ומעלה בלבד, שיש להם כבר בית בבעלותם, וזקוקים למקור הכנסה נוסף או לסכום כסף לכל צורך או מטרה.
 3. מטרות ההלוואה:
  כאמור, גם משכנתא וגם משכנתא הפוכה הן למעשה הלוואות. אך בעוד שמשכנתא היא הלוואה המשמשת אך ורק לצורך רכישת דירה, בהלוואת משכנתא הפוכה ניתן להשתמש בכסף לכל מטרה: כתוספת הכנסה למחייה השוטפת, טיולים, לימודים, שיפוץ הבית, עזרה לילדים ולנכדים ועוד.
 4. הגוף המלווה:
  משכנתא רגילה היא הלוואה שניתן לקבל אך ורק מבנקים. לעומת זאת, משכנתא הפוכה ניתן לקבל גם מבנקים וגם מחברות ביטוח.
 5. תנאים לקבלת ההלוואה:
  כדי לקבל משכנתא לרכישת דירה מהבנק, יש לעמוד במספר תנאים: לצבור הון ראשוני, להוכיח כושר השתכרות ויכולת עמידה בהחזר חודשי, לרכוש ביטוח חיים למשכנתא ולעתים גם להעמיד ערבים. כל אלו אינם נדרשים לשם קבלת משכנתא הפוכה. מכיוון שהנכס משמש כבטוחה להחזר ההלוואה, הלווים אינם נדרשים להציג תלושי שכר, להביא ערבים או לרכוש ביטוח מסוים. התנאי המרכזי לקבלת משכנתא הפוכה הוא שלמבקשי ההלוואה יש בית או דירה בבעלותם המלאה, ששוויו, לרוב, מיליון שקלים לפחות.
 6. אורך חיי ההלוואה:
  משכנתא היא הלוואה שניתנת, לרוב, לתקופת זמן ארוכה במיוחד. אורך חיי המשכנתא תלוי בסכום ההלוואה, ויכול להגיע גם ל-20-30 שנה ואף יותר. כשמדובר במשכנתא הפוכה, המצב מעט שונה. ישנם גופים מלווים שמגבילים את תקופת ההלוואה ל-15 שנה. לעומתם, יש גופים בהם ההלוואה ניתנת לאורך כל חיי הלווים, ולמעשה מוחזרת על-ידי יורשיהם לאחר פטירתם.
 7. אופן החזר ההלוואה:
  כשנוטלים משכנתא רגילה מהבנק, נדרש לעמוד בהחזרים חודשיים. ההחזרים כוללים תשלום על הקרן והריבית של ההלוואה. אם, מכל סיבה שהיא, החליטו הלווים לפרוע את המשכנתא מוקדם מהצפוי, הם לרוב יידרשו לשלם עמלת פירעון מוקדם, שהיא סוג של קנס שהבנק גובה על הפסד תשלומי הריבית שהיה עתיד לקבל במסגרת תשלומי המשכנתא הרגילים.
  כשמדובר במשכנתא הפוכה אופן ההחזר שונה. גופים מסוימים מאפשרים ללווים לבחור האם ברצונם להחזיר מדי חודש רק את תשלום הריבית או לא. במשכנתא הפוכה ניתן לפרוע את ההלוואה בכל עת וללא תשלום קנסות. במרבית המקרים, ההלוואה מוחזרת לאחר פטירת הלווים, מכספי מכירת הנכס.
לסיכום, ההבדלים הרבים שתוארו לעיל מלמדים כי משכנתא ומשכנתא הפוכה הם שני מוצרים פיננסים שונים בתכלית. על אף השם הדומה מעט והעובדה שמדובר בשני סוגים של הלוואות הקשורות לנכס למגורים, בפועל מדובר במוצרים בעלי מאפיינים שונים, המיועדים לקהלי יעד שונים.
 

נדל"ן מסחרי מניב להשקעה-האם כדאי?

לדעתי נדל"ן מסחרי מניב להשקעה אינו השקעה כדאית וטובה עכשיו ב 2021
נדל"ן מסחרי מניב נחשב כל נדלן שאינו דירת מגורים של בעל הנכס אבל יכול להיות גם דירה להשקעה עם שוכרים טובים, התשואה לדירה להשקעה נמוכה ונעה בין 2.5-4.5 אחוזים תלוי אם במיקום הנכס ובביקוש לדירה.דירה במרכז העיר או דירה בשכונה בפרבר העיר.דירה להשקעה פטורה ממיסוי עד כ 5000שח לחודש שכ"ד.יש לבדוק מיסוי מקרקעין והשלכות מס על כל עסקת נדל"ן.
נדלן מסחרי מניב הוא בדרך כלל הוא חנות מושכרת או שטח בנוי עם ייעוד מסחרי עם שוכר, מבנה תעשיה עם שכ"ד  גבוה יחסית. אחסנה, לוגיסטיקה, משרדים, וכדומה,התשואה לנדלן מניב בשנת 2021 כ5.5% עד 7אחוז כיום ועל זה משולם מס,
בישראל יש כיום עודף שטחי משרדים ולכן מחיר השכירות למשרדים יורד, וכך גם מחיר לקניית מ"ר מעטפת בבניין חדש, מעטפת הינו בנין חדש שלא הושלם בו הגמר שזה ריצוף. חשמל תאורה תקשורת. חלוקה לחדרים, מיזוג ועוד,

כיצד מחשבים תשואה לנדלן מסחרי?

רוב המשקיעים מכפילים את ההכנסה משכירות ב 12 חודשי השנה ומחלקים במחיר קנית הנכס, זהו חישוב שגוי .קודם כל יש לכלול רק את ההון העצמי ללא מרכיב המשכנתא. ו את כל העלות כולה כגון מס רכישה, תיווך שכ"ט עו"ד שיפוץ והתאמת המקום וריבית שנתית על המשכנתא שרובצת על הנכס. ואת ההכנסה השנתית (רצוי לקחת 11 חודשים ולא 12 משום שכל נכס עומד תקופות ריק עד שימצא שוכר ראוי. את ההכנסה השנתית לחלק לעלויות אלה..
במשך השנים מקבלים גם עלית ערך הנדלן עם פיתוח האזור, לכן חשוב להבין לפני הקניה מה תוכניות התב"ע באזור ומה תכנית המתאר העירונית המתוכננת.

במה כדאי להשקיע היום בנדל"ן?

לא כדאי להשקיע לדעתי בשנת 2021 בנדלן מניב משום שענף המשרדים רווי ויש צפי לירידת מחירים עקב עודף משרדים בעיקר בגוש דן, ומחירי שכ"ד של בנייני משרדים ירדו בשנה האחרונה וצפויים לרדת עוד.שטחי מסחר גם הם כבר בעודף היצע גם בגלל הבניה המאסיבית של שטחי קניונים ומסחר ומצד שני המסחר עבר לאון ליין, מבנה תעשיה ואחסנה יש ביקוש קשיח וטוב אבל התשואה לא גבוה משום שבעלי עסקים כאלה לאחסנה בעיקר מתקשים לשלם מחיר שכ"ד גבוה.

מה האלטרנטיבות להשקעה ישירה בנדל"ן?

יש אפשרות אחרת  להשקעה בנדל"ן 2021, קנית נכס ועכשיו צריך לחפש שוכר טוב ויציב שיעמוד בתשלומים ולא יישאר בנכס ויפגר בתשלומים, חיסרון בולט בהשקעה בנדל"ן זה איתור שוכרים טובים והשקעה בתחזוקת  הנכס. יש אלטרנטיבה טובה בדמות השקעה עקיפה בנדל"ן מניב דרך חברות בורסאיות לנדלן כמו קרנות ריט עם הטבות מס. או חברות שמנהלות נכסים טובים בדרך כלל משביחות את הנכס עם השנים כי מחירי הקניה מזמן רב הרשומים בספרים יכולים לעלות בחדות. לחברות אלה יתרונות כי לא צריך לחפש שוכרים ,אפשר להשקיע כל סכום ללא לקיחת הלוואות, ואפשר לממש בכל עת את ההשקעה..בממוצע לאורך שנים רבות התשואה על מניות נדלן עולה על התשואה מקנית נכס נדלן ישירות וטיפול שוטף בנכס .אפשר לממש מיידית את ההשקעה או חלקה בכל עת ,אם יש צורך בנזילות.יש חברות גם שמחלקות דיבידנדים שוטפים כך שאפשר לקבל הכנסה שוטפת ללא מכירת חלק מהמניות,יש לבחון חברות נדל"ן מניב לפי סוג הנכסים שהן מחזיקות..אחוז השטחים שאינם מושכרים,הנהלת החברה ועוד. 
אין באמור המלצה על קנית מניות,הכותב אינו יועץ השקעות אלא זו דעתי האישית המובאת כאן וכך יש להתייחס אליה.
לייעוץ מקצועי אפשר לפנות למאיר גלעדי 0522530087
מומחה לנדל"ן מסחרי ובעל האתר לוח כל ישראל
 

איך להגיע ליותר לקוחות בחינם 2021 ?

כדי להתקדם בחיפוש גוגל מומלץ לפרסם כתבה של כ 1000מילים כולל קישור לאתר שלך.אפשר לפרסם כתבות כאלו באתר לוח כל ישראל במדור מומלצים בעלות של כ 250שח לכתבה שתישאר לפחות שנה,ניתן לפנות לטלפון 0522530087 למאיר.
עדיף לבנות אתר משלך ולקדם בגוגל בחינם ע"י בנית קישורים מאתרים אחרים  ולא להשקיע בקידום ממומן של האתר כי זו השקעה קצרת טווח וקיימת כל עוד אתם מפרסמים,
עדיף למצוא מקומות לפרסם בחינם כמו לוחות מודעות  מה שנקרא classified ad ולפרסם מודעות לוח בחינם. רוב האתרים לא יאפשרו לכם להכניס לינק לאתר שלכם מה שחשוב לעשות כדי להתקדם בחיפוש גוגל, לוח כל ישראל הוא לוח מודעות היחידי המאפשר גם להכניס לינק  הפניה לאתר שלכם מה שנקרא Backlinks וגם מאפשר לכם לפרסם את המודעה בחינם אפילו אם אתם לא אנשים פרטיים אלא בעלי מקצוע,המודעות מופיעות חינם לחודש ימים.אם תרצו תוכלו לשדרג למודעת VIP באתר לוח כל ישראל בעלות סימלית של 10 שח לחודש ,כך שהמודעה הצבעונית המוקפצת תמיד תופיע בראש הדף, באתר לוח כל ישראל מדורים כמו נדל"ן (למכירה או להשכרה) מדור רכב למכירה ,מדור דרושים לפרסום בחינם של מודעות דרושים או חיפוש עבודה,לוח בעלי חיים למבסירה או מכירה המאפשר לפרסם גם כלבים לא גזעיים וכלבים בלי תעודות בחינם,לוחות אחרים כמו יד 2 מאוד מגבילים פרסום כלבים לא גזעיים, כמו כן מדור טיפולים אלטרנטיביים כאן תמצאו פרסומים של מטפלים אלטרנטיביים כמו עיסויים רפואיים,טיפולים הוליסטיים,יוגה,רפלקסולוגיה ועוד טיפולים חדשניים 2021, מדור לוח יד2 מאפשר לכם לפרסם בחינם מודעות למכירה של מכשירים יד2 או מכשירי חשמל יד2,או ריהוט יד שניה,או מוצרים לבית יד2, כמו כן לוח בעלי מקצוע מאפשר לכם פשוט לפרסם את העסק שלך בחינם כולל לינק לדף נחיתה או לאתר אישי או לינק לאתר העסק בחינם,מה שמקדם מאוד בחיפוד גוגל,
לוח תיירות ונופש כאן אפשר לפרסם בחינם מבצעים לצימרים בכל הארץ,מבצע לחגים,מבצע לסוף השבוע,דיל נופש,טיסות וחבילות נופש ,צימרים בצפון בתי מלון ואתרי תיירות,
אם אתם מעוניים לפרסם לא רק בישראל אפשר לפרסם בחינם גם בארה"ב באתר ADSUS.US

חמישה טיפים לבחירת רכב יד 2
 

מחפשים רכב יד 2 ולא בטוחים מה כדאי? זה נכון, המבחר גדול למדי, האפשרויות עשויות להוביל להתלבטויות שקשה לצאת מהן. כדי לבחור טוב יותר ובקלות רבה, קבלו את חמשת הטיפים הטובים ביותר, לבחירת הרכב המתאים לכם.

1.התרשמו ממגוון רכבים שיתאימו לצרכים שלכם

אל תוותרו על ביקור בחברת ליסינג ידועה. חברות ליסינג מציעות מגוון רחב של דגמי רכב יד שנייה למכירה. כאשר אתם רואים אפשרויות רבות במקום אחד, אתם לא צריכים להתיש את עצמכם בשיטוטים אין סופיים. כשהמבחר רחב, אתם יכולים לבחור בקלות את הרכב המתאים לצרכים שלכם. לדוגמא, אם אתם מחפשים רכב עירוני, רכב חסכוני, קטן וזריז יתאים מאוד. אם אתם מחפשים רכב משפחתי, כדאי לשים דגש על רכב גדול יותר, עם גלגלים גדולים ותא מטען מרווח.

2.אבזור מקיף לבטיחות הנסיעה

טיפ נוסף וחשוב לבחירה של רכב יד 2 זה האבזור המקיף. ברור שאתם מחפשים רכב משתלם לרכישה, אבל אל תקלו ראש באבזור המקיף, במיוחד כזה שכולל אמצעים לשיפור בטיחות הנסיעה. אתם מבלים הרבה ברכב, נוסעים לעבודה, או לטיולים, מקפיצים את הילדים לפה ולשם או נוסעים ללימודים. אבזור מקיף ששומר על בטיחות הנסיעה שומר על החיים שלכם ועל החיים של היקרים שלכם. נסיעה בטוחה מבוססת על הרכב שבו אתם עומדים לבחור.

3.בחרו בתנאי מימון נוחים

אחרי שתסמנו וי על ציון הבטיחות של הרכב ועל אמצעי הבטיחות המקורים שהוא כולל, התמקדו גם בתנאי המימון. רכב יד 2, חשוב שהוא יוצע בתנאי מימון אטרקטיביים המאפשרים לכם לצלוח בקלות את התשלומים החודשיים. עם תנאי מימון נוחים, תרגישו נוח יותר מדי חודש בחודשו, פריסת תשלומים נוחה תאפשר לכם להגיע לרכב שאתם רוצים ושואפים בלי שתאלצו להתפשר על קניות אחרות שאתם צריכים.

4.נהג נבון בוחר הנחות נאות

כעת, אחרי שסימנתם עוד וי, על תנאי המימון ועל התשלומים עבור הרכב הבא שלכם, תוכלו לשאוף לעוד פלוס גדול. זהו הפלוס של ההנחות על מחיר המכירה. חברות ליסינג והשכרה מוכנות להעניק הנחות נאות, גם לחלק מהרכבים המבוקשים והפופולריים ביותר. לרכישה משתלמת של רכב יד 2 יש טעם מתוק במיוחד.

5.אחריות ותחזוקה משתלמת

הטיפ החמישי והאחרון שלנו להפעם שם את הדגש על שני צדדים של אותה מטבע – התחזוקה ואחריות. אם אתם לא ממש רוצים למצוא את עצמכם משקיעים הרבה מזמנכם ומכספכם על טיפולים שוטפים, בחרו רכב הידוע באמינותו הגבוה. כאשר התחזוקה משתלמת ולא תובענית, תרגישו שהרכב עובד בשבילכם ולא אתם בשבילו. וכמובן, אם מוצעת לכם תקופת אחריות ברכב יד שניה (דבר שחלק מחברות הליסינג מציעות כיום), אז מדובר ברכישה כדאית, מכל הבחינות.
 


וטרינר באשדוד - כיצד בוחרים בטוב ביותר?
בחירת וטרינר היא בחירה חשובה ביותר עבור מי שרוצה לתת את החיים הטובים והבריאים ביותר לבעל החיים שלו.
כיום אנשים מגדלים מגוון רחב של בעלי חיים, החל מכלבים וחתולים עד חמוסים צבים ואפילו זוחלים! אבל כיצד בוחרים וטרינר באשדוד מבין מגוון רחב של אנשי מקצוע שקיימים באזור? הנה כמה פרמטרים לבחירה בווטרינר טוב, מומחה ומקצועי:
שירות של צוות וטרינרים מומחה
בתחילה חשוב לבחור מרפאה שיש בה צוות מקצועי ומיומן. וודאו כי הווטרינרים בעלי תואר ראשון במדעי בעלי החיים. בחרו וטרינר שסיים לימודים מהפקולטה לחקלאות ברחובות. וודאו כי יש צוות רופאים מיומן במרפאה שחלקם הגדול מנתחים וכירורגים מומחים שיכולים לסייע לכם בכל מצב, החל מניתוח מתוכנן עד מתן ייעוץ ותרופות נכונות או טיפול במצבי חירום.
בדקו כי צוות הרופאים התמחה באוניברסיטאות הטובות ביותר בארץ ובעולם וכי צוות הרופאים התמחה בבתי החולים הטובים ביותר בארץ ובעולם. כך תדעו שבעלי החיים שלכם נמצאים בידיים טובות.
בין היתר חשוב שיהיה במקום צוות מנוסה החל מאסיסטנטים זמינים לכל צורך עד פקידת קבלה, צוות רפואי למקרה חירום ורופא כירורג עבור ניתוחים מסובכים.
שירות של מרפאה וטרינרית חייב להיות מדויק ועקבי בעוד שצוות המרפאה צריך לשמור עמכם על קשר ולהיות 'עם יד על הדופק' בנוגע לתאריכי חיסונים, כדורים שבעל החיים צריך לקבל ושאר טיפולים חשובים.
שעות קבלה נוחות
מרבית המרפאות הווטרינריות מציעות שעות קבלה שמתחילות בבוקר עם הפסקת צהרים קצרה, ונמשכות בשעות אחר הצהריים והערב. וודאו כי שעות הקבלה מתאימות עבור ביקורים מתוכננים וודאו כי יש מספר חירום ושירותי חירום בעת הצורך. שימו לב שיש עם מי לדבר ולהתייעץ לגבי בעיות רפואיות, גם בשעות הקטנות של הלילה ובמצבי חירום.
מחירים נוחים ותוכנית שנתית עם הטבות והנחות
מרבית בעלי חיות המחמד ובעלי החיים יודעים שקבלת שירותים וטרינריים כרוכה בתשלום של סכומים גבוהים יחסית, החל מקניית כדורים יקרים עד תשלום על ביקורים, צילומים, בדיקות דם, ייעוץ רפואי, עיקורים או סירוסים וכולי. וודאו כי המחירים נוחים וכי המרפאה מציעה תכנית בריאות או תכנית שנתית לקבל טיפולים בהנחות גדולות ובמחיר נוח.
יש מרפאות אשר מציעות הטבות למי שמבצע תכנית רפואית שנתית לצד מחירים הוגנים עבור לקוחות שלא בחרו בתכנית שנתית קבועה.
באמצעות תשומת לב לפרטים שהזכרנו, תוכלו לספק לחיית המחמד שלכם את החיים הבריאים והאיכותיים ביותר.
 
 

משכנתא לפושטי רגל בבנקים או חוץ בנקאי- מרטין בוקסדורף

פשיטת רגל היא מצב אשר עלול להשפיע על יכולת נטילת הלוואות, לאחר שהחייב לא מסוגל לפרוע את החובות שלו. כאשר החייב מכריז על פשיטת רגל הוא מתחיל בתהליך שמטרתו היא להעניק לו הפטר ממדינת ישראל, אשר יפטור אותו מתשלום כל החובות שלו ויאפשר לו לפתוח דף חדש.

לא מעט פושטי רגל אשר מקבלים את ההפטר שלהם ופותחים דף חדש, חוסכים סכום כספי כלשהו שמהווה הון עצמי לרכישת דירה ותוהים האם הם יכולים לקבל משכנתא מהבנקים השונים.
על אף שמרבית הבנקים והגופים החוץ בנקאיים יהיו מאוד זהירים כאשר הדבר נוגע להענקת משכנתא ולא תמיד הם ירצו לתת משכנתא ועל כן, כדאי מאוד לכל פושט רגל לבקש משכנתא באמצעות אנשי מקצוע העוסקים בתחום ייעוץ וליווי בבקשת משכנתאות לפושטי רגל.

כיצד פושט רגל יכול לקחת משכנתא?

אם אתם פושטי רגל ואתם מעוניינים לקחת משכנתא, אתם בוודאי ניגשים לבנק שלכם או לכל בנק אחר שמציע משכנתא בכדי לקבל משכנתא. לאחר שהבנקים בודקים את מצב הלווה ברישומי חברת BDI הם לרוב ימנעו מלספק לו הלוואה רגילה וכלשכן הלוואת משכנתא.
מדובר על תהליך בעייתי מאוד לפושטי רגל  והסיבה לכך היא שהמוניטין שלהם איננו אמין מנקודת המבט של בנק והבנק חושש לתת הלוואות מסוגים שונים או הלוואת משכנתא שידועה כהלוואה גדולה מאוד מחשש שההלוואה לא תוחזר לבנק.
לפושט הרגל ישנה אפשרות לפנות לגורמים חוץ בנקאיים, מדובר על גופים שונים אשר אמנם יציעו לו ריביות גבוהות יותר על מסלולי המשכנתא שלהם, אך הם בניגוד לבנקים לפחות יסכימו לספק ללווה מימון שיהווה לפחות 60 אחוזים משווי הנכס. ניתן לומר בעצם שגם גופים חוץ בנקאיים לא יציעו לפושט רגל משכנתא בתנאים רגילים, אלא משכנתא בתנאים מיוחדים בהתאם למצבו.

תנאים למשכנתא אחרי פשיטת רגל

אחד התנאים העיקריים למשכנתא אחרי פשיטת רגל היא קבלת הפטר חלוט שהוא בעצם צו שפוטר את החייב מכל החובות הניתנות להפטר ומאפשר לו לחזור למסלול כלכלי תקין. כלומר, אם החייב מצליח לקבל הפטר חלוט ניתן להסיק מכך שתהליך פשיטת הרגל שלו הסיים בהצלחה והוא מבטל את כל העיקולים שנוצרו בעקבות החובות שאליהן נכנס פושט הרגל.
נטילת משכנתא שמצוי בשלב של כינוס נכסים שהוא צו שבית המשפט נותן לפושט הרגל על מנת לבדוק את אפשרות ההחזר חובות שהוא צבר, לא תתאפשר ועל כן, כל פשוט רגל חייב לעשות את כל מה שניתן על מנת להגיע למצב שבו כמה שיותר מהר הוא מקבל את ההפטר הרלוונטי שמעיד על כך שהוא סיים את התהליך והוא פותח דף חדש.
תנאי חשוב נוסף לקבלת משכנתא לאחר פשיטת רגל הוא מחיקת הרישום השלילי של האדם חברת בי די איי. מדובר על חברה שעוסקת בין היתר בפרסום דוחות על פושטי רגל ועל המצב שלהם. לכן, אם מדובר על לווה עם בי די איי שלילי, חברות חוץ בנקאיות לרוב יבדקו בצורה מעמיקה את מצבו ובהתאם למצב המדויק שלו הם יחליטו איזה סכום הלוואה להציע לו, את אופן פריסת התשלומים ואת המסלול הצמוד או הלא צמוד למדד שהם יציעו לו.

כיצד תגדיל את הסיכויים שלך כפושט רגל לקבל משכנתא

כאמור, תהליך קבלת משכנתא לאחר פשיטת רגל הן מהבנקים השונים והן מגופים חוץ בנקאיים הוא תהליך מורכב. לכן, כל פושט רגל חייב להוכיח ראשית כל כי מצבו הכלכלי יציב, כי הוא שומר על סדר בניהול החשבונות שלו וכי כל התשלומים שלו משולמים בזמן וכפי שצריך. מעבר לכך, חשוב מאוד להיעזר באיש מקצוע אשר מלווה פושטי רגל בתהליך בקשת משכנתא
מרטין בוקסדורף- 0508116397 או maratbok@gmail.com

 


איך להיות ראשון בגוגל (ולמה זה טוב)
כל בעל עסק שיש לו אתר אינטרנט פעיל או אפילו לא פעיל - רוצה להיות ראשון בגוגל. התחרות על ליבו של הצרכן בעולם שיווקי תחרותי הולכת וגוברת כשיש אינספור מסרים שנמצאים ברשת ואלפי אתרי אינטרנט מאופיינים ומעוצבים בצורה שבה יותר ויותר גולשים נמשכים אל האתר.
על פי רוב, כאשר גולש מחפש שירות או מוצר בגוגל הוא פונה אל האתרים הראשונים שיופיעו במנוע החיפוש. בתוך האתר מצפה הגולש למצוא מידע חיוני ואינפורמטיבי שיעזור לו לבצע בחירות נכונות. בין הבחירות יהיו קניה או יצירת קשר שדרושים להתפתחות והגדלת המכירות של בית העסק.
אז כיצד אפשר להיות ראשון בגוגל?
כדי להתחיל חשוב לגבש אסטרטגיה על ידי מקדם אתרים ומומחה תוכן שיוכל להבין את המוצר או השירות שלכם ולדעת כיצד לקדם אותו בגוגל בצורה הטובה ביותר. כיום אפשר לבחור בקידום אתרים ממומן או אורגני. רבים בוחרים קידום אתרים אורגני משום שהוא טוב יותר בטווח הארוך ונחשב מועדף יותר על ידי גוגל.
מה צריך לדעת על גוגל ומדוע חשוב להיות ראשונים במנוע החיפוש של החברה?
גוגל היא חברת ענק שעוסקת במתן תוצאות חיפוש רלוונטיות ומהירות לכל חיפוש שמבצעים גולשים ברשת, החל מחיפוש אחר מעבדת אייפון עד לחיפוש מידע על גידולי חסה בשטחים. גוגל היא חברה שמקדמת תוכן איכותי והיא תבחר אתר אינטרנט שיש בו תכנים טובים, שיש לו מילות מפתח שהוכנסו לתוכן באופן נכון לתכנים שנועדו לקידום, ושאר אלמנטים איכותיים כמו תמונות טובות של מוצרים, סרטונים של נותן השירות שמספקים אינפורמציה חיונית, ושאר אלמנטים חשובים אותם יכניס המקדם לאתר בזמן שהוא משפר ומאפיין אותו.
מקדם אתרים טוב יבצע גם שיפור תשתיות של האתר ושיפור זמן תגובה ושרתים שיאפשרו זמינות וכניסה מהירה לאתר. את כל הפעולות האלה מבצע מקדם אתרים כדי לעזור לבעל האתר להיות ראשון בגוגל.
ומה עושים כאשר האתר שלכם לא נמצא במקום הראשון?
חשוב לדעת שלהיות ראשון זה לאו דווקא להיות הטוב והאיכותי ביותר. אם באתר שלכם יהיו תכנים טובים, סרטונים אינפורמטיביים, מוצרים יעילים במחיר טוב, ודרך יעילה להגיע למוצרים או שירותים - יותר ויותר גולשים יכנסו לאתר שלכם. כך תוכלו להפוך לפופולאריים גם באמצעות קידום אתרים אורגני וגם באמצעות פרסום מפה לאוזן שיעזור לכם להוביל יותר גולשים לאתר שלכם ולייצר תנועה באתר.
לסיכום, מי שימצא מקדם אתרים טוב ומיומן שיכול לספק קידום אורגני עם רייטינר חודשי במחיר הגון ולספק תוצאות ותנועה לאתר - יצליח לקדם את העסק שלו בצורה הרבה יותר טובה וחכמה.

קרדיט :FREEPIK
מבצעי השכרת רכב
לא מעט אנשים זקוקים מדי פעם בפעם לשירות השכרת רכב עבור צרכים שונים. ישנם אנשים אשר מעוניינים לשכור רכב עבור תקופה ארוכה וישנם אנשים שמעוניינים לשכור רכב עבור יום אחד או ימים בודדים. כיום ניתן למצוא בישראל מגוון חברות המציעות שירות השכרת רכב. בשל כך, לא תמיד קל לבחור את החברה הטובה ביותר עבור השכרת הרכב הנחוץ לכם. אם אתם מחפשים מחיר משתלם על הרכב שאתם מעוניינים לשכור לפרק הזמן הרלוונטי לכם, כדאי מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא מבצעי השכרת רכב אצל חברות שונות, בהתאם לתקופות שונות, בהתאם לפרק הזמן שבו אתם מעוניינים לשכור את הרכב ועוד. על כן, בטרם תבחרו בחברה כזאת או אחרת, כדאי מאוד שתבצעו סקר ותבחרו בחברה המציעה מבצעים משתלמים על השכרת רכב.
השכרת רכב- מתי יש צורך בכך?
השכרת רכב היא ללא ספק צורך של לא מעט אנשים. בעוד שישנם אנשים אשר יש להם רכב פרטי והם משתמשים בו עבור מגוון צרכים שונים, ישנם אנשים שאין להם רכב פרטי ולא פעם, הם מעוניינים לשכור רכב. כך לדוגמא: שהם רוצים לעבור בצורה נוחה, כאשר הם מעוניינים לצאת לטיול או כאשר הם צריכים רכב לפרק זמן קצר עבור עבודה זמנית או מכל צורך אחר, הם יפנו לשירותיה של חברה המציעה השכרת רכבים. כמו כן, גם אנשים שיש להם רכב פרטי לא פעם זקוקים לשירות השכרת רכב. בין אם הם יוצאים לטיול שבו הם זקוקים לרכב שטח שניתן לשכור ובין אם הם לא רוצים להשתמש ברכב הפרטי שלהם עבור נסיעה ארוכה או עבור כל צורך אחר, גם הם יכולים לבחור בשירותיה של חברה המציעה רכבים להשכרה.
כיצד בוחרים את הרכב הנכון?
אם אתם מעוניינים לשכור רכב, ישנם כמה פרמטרים שעליכם לבחון בטרם אתם בוחרים את חברת ההשכרה המתאימה לכם וכמובן את הרכב המתאים לכם. ראשית כל, עליכם לשאול את עצמכם: איזה סוג של רכב אתם צריכים? האם אתם זקוקים לרכב גדול עבור כל המשפחה שלכם או שמא אתם יכולים להסתפק ברכב קטן עבורכם בלבד. האם אתם זקוקים לרכב פשוט או שמא אתם מעדיפים רכב יוקרתי יותר. כמו כן, עליכם לבחון האם אתם מעוניינים ברכב ספציפי אשר יכול לשרוד נהיגת שטח במידה ומדובר על רכב עבור טיול וכן פרמטר חשוב נוסף שיש לתת עליו דגש הוא האם הרכב שאתם מעוניינים לשכור צורך כמות משמעותית של דלק שכן, רכב אשר צורך כמות משמעותית של דלק הוא רכב אשר יכול לדרוש מכם השקעה כלכלית משמעותית על הדלק שהוא יצרוך במשך הזמן שתשתמשו בו.
באיזו חברת השכרה כדאי לבחור?
על מנת לשכור את הרכב המתאים לכם ביותר, במחיר המשתלם ביותר, חשוב מאוד שתבחרו בחברה אשר מציעה מבצעי השכרת רכב משתלמים. ישנן לא מעט חברות המציעות מבצעי השכרת רכב על השכרה של רכב לפרק זמן משמעותי, על השכרת רכב בתקופות שונות ועוד. כדאי מאוד לבחון את המבצעים העומדים על הפרק בדיוק בזמן שבו אתם רוצים לשכור רכב וזאת בכדי שתוכלו להנות בדיוק מהרכב שאתם מעוניינים לו וזקוקים לו במחיר המשתלם והנוח ביותר עבורכם. מעבר למחירים נוחים, חשוב מאוד לוודא כי מדובר בחברה אמינה. אם אתם נהגים בגיל צעיר, חשוב שתבדקו האם החברה מציעה שירותי השכרת רכב גם לנהגים בגילכם. אין ספק שלא כדאי לבחור בסתם חברה על מנת לשכור ממנה רכב. חשוב לבחור בחברה משתלמת לכם מכל הבחינות.


כיצד לבנות רשימת תפוצה?

כך תגדילו את רשימת התפוצה שלכם בתוך זמן קצר
בניית רשימת תפוצה היא בעצם בנייה של מועדון לקוחות שאליו תוכלו להגיע בלחיצת כפתור גם אם מדובר בעשרות ומאות אלפי אנשים הרשומים ברשימה שלכם. בדרך כלל רשימת התפוצה תהיה של שמות ומיילים אולם חברות מסוימות המעוניינות גם לשלוח SMSים ללקוחותיהן מבקשות גם מספר טלפון בהרשמה. על מנת לעזור לכם לבנות את רשימת התפוצה שלכם בתוך זמן קצר, החלטנו להכיר לכם מספר טכניקות שכדאי להשתמש בהן. חלקן אתם בטח מכירים וחלקם טרם ניסיתם – הגיע הזמן לנסות.
כיצד עובד נושא ההרשמה לתפוצה?
כדי לרשום לקוח לתפוצה אתם צריכים לתת לו משהו בתמורה. רשתות מזון למשל רושמות אנשים באופן ידני דרך דיילות המסתובבות בסופרים שברשת וחברי המועדון נהנים בהטבות ומבצעים למוצרי מזון ומוצרים שונים לבית הנמכרים ברשת אליה נרשמתם. כאשר מדובר על קידום בעלי מקצוע ובעלי עסקים, כל בעלים רוצה לבנות לעצמו רשימת תפוצה כדי לשלוח מיילים המעדכנים את הלקוח בחדשות החברה, מוצרים חדשים וכמובן לבנות יחסים עם הקהל ולקרב אותם אל העסק על ידי שליחה של טיפים, המלצות חמות ומידע בעל ערך. כדי לרשום גולשים ברשימת התפוצה שלכם אתם צריכים לתת להם פיתיון כלשהו, מעין מתנה, שתגרום להם להירשם כדי לרצות לקבל את המתנה. הם יוכלו להסיר את עצמם מהרשימה מתי שהם ירצו כמובן ולכן אתם רוצים לוודא שאתם נותנים להם גם סיבה להישאר אתכם ולא רק מפרסמים להם מוצרים למכירה.
מספר טכניקות לקידום ההרשמה לתפוצה שלכם:

 • צרו מוצר דיגיטלי הקשור בתחום שלכם וחלקו אותו במתנה. זה יכול להיות ספרון דיגיטלי, קורס מצולם ועוד. מוצר זה צריך לחלוק מידע שבאמת ייתן ערך לגולשים ויכול לגרום להם לרצות להירשם עכשיו לתפוצה שלכם בכדי לקבל את הספרון/הסרטונים המצולמים במייל.
 • הוסיפו את טופס ההרשמה לתפוצה בכמה מקומות שאתם רק יכולים: האתר שלכם, אתרים אחרים שתוכלו לשלם להם בתמורה להטמעת הטופס, בדף העסקי שלכם בפייסבוק ועוד.
 • השתמשו ברשתות החברתיות להביא תנועה אל האתר/דף הנחיתה שלכם על מנת להגדיל את מספר הרשומים.
 • מומלץ לבנות דף נחיתה ייעודי לשיווק המוצר החינמי שלכם ולנתב את התנועה אליו מה שיגדיל את כמות הנרשמים שלכם. כל הפרסומים שלכם שיובילו לדף הנחיתה יבנו את זה שמדובר במתנה שאתם מחלקים, אנשים ייכנסו, ייראו במה מדובר ורובם ירצו לקבל את המוצר במתנה ויירשמו.
 • אם יש לכם אפשרות להשקיע כסף בבנייה מהירה יותר של רשימת התפוצה אז מומלץ לשלוח אנשים מקמפיין ממומן אל דף הנחיתה שלכם המחלק את המוצר ומאפשר לאנשים להירשם אל רשימת התפוצה.
 • כרטיס ביקור: הוסיפו QR קוד המוביל לעמוד הנחיתה שבו אתם מחלקים את המוצר שלכם. בדרך כלל איננו משתמשים בחלקו האחורי של כרטיס הביקור ובכלל איננו עושים שימוש מירבי בפוטנציאל הפרסומי שלו. רשמו כותרת "לקבלת הספר X במתנה סרקו את הקוד". קל, פשוט ועובד.
 • השתתפו בקבוצות דיון בפייסבוק – בנו מוניטין סביב הפעילות שלכם ושלחו אנשים לקבלת מתנה מכם. אותו מוצר דיגיטלי כמובן.
 • אל תוותרו על הרשמה פנים מול פנים עם אנשים שאתם נפגשים או משוחחים עמם על העסקים שלכם או על התחום שלכם. נותנים שירות פרונטלי ללקוח? המליצו לו להירשם. לדוגמה: אם אתם מבצעים הדברה, הזמינו את הלקוח שלכם להירשם באתר שלכם לקבל ספרון עם "X דרכים להפחית את הסיכוי שמזיקים אלו יהיו בגינה/בבית".
לסיכום; בניית רשימת תפוצה צריכה להיות בראש מעניינכם כאשר מדובר בשיווק העסק, בין אם מדובר על שיווק אונליין או אופליין. אתם רוצים שתהיה לכם אופציה להגיע אל הלקוחות שלכם בקלות ובמהירות ולכן לא מומלץ לוותר על בניית הרשימה שלכם ותחזוקה שוטפת ונכונה שלה.
ריכזנו עבורכם מבצעים לקניה אונליין
הקליקו כאןמאיר גלעדי-יועץ נדלן מסחרי בכיר                  
לפרטים הקליקו כאן